spot_imgspot_img

Cristi Prunean – NE-VI-NO-VAT!

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

În urmă cu 3 săptămâni, omul de afaceri din Câmpia Turzii, Cristi Prunean, era depistat pozitiv la o testare de tip drug-test, în trafic.

„Luasem Doreta, de-asta a ieșit pozitiv”, ne spunea Prunean, la momentul publicării articolului.

Ei bine, astăzi a venit confirmarea testului IML la sânge și urină, pe care Cristian Prunean l-a efectuat după ce a fost depistat pozitiv, iar confirmarea scrie clar: NEGATIV!

Astfel, omul de afaceri își va recupera permisul de conducere, după ce dosarul de la Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda va fi clasat!

„Dar … cine îmi plătește mie zilele în care n-am putut conduce și frământările prin care am trecut și imaginea pătată?”, se întreabă, retoric, Prunean.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Related articles

🏆 Legione Câmpia a cucerit rugby-ul feminin!

Cinci luptătoare din Câmpia Turzii, campioane naționale și câștigătoare...

🦅 Vulturii zboară tot mai sus! Lideri neînvinși ai Ligii a 4-a Elite Mureș! 💙🔥

A.F.C. Vulturii Târgu Mureș continuă să domine autoritar Liga...
Bucur Ovidiu Adrian
Bucur Ovidiu Adrianhttp://refleqtmedia.ro/
Jurnalist, cu 14 ani de experiență. Specializat în investigații și articole de presă din domeniile: administrativ, politic, social