Motociclist mort pe centura Vâlcele-Apahida după un accident grav! Trafic blocat total în zona Pata

spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
PublicitateImagine Refleqt MediaImagine ICTI Oficial

Un grav accident rutier s-a produs în urmă cu puțin timp pe centura Vâlcele-Apahida, înainte de intersecția cu localitatea Pata, unde un motociclist și-a pierdut viața.

Din informațiile transmise de autorități, în eveniment a fost implicată doar motocicleta, circumstanțele exacte urmând să fie stabilite de anchetatori.

La fața locului au intervenit de urgență pompierii Detașamentului 1 Cluj-Napoca, cu două autospeciale cu modul de descarcerare, alături de o ambulanță SMURD de terapie intensivă mobilă.

Salvatorii au găsit motociclistul în stare de inconștiență, prezentând multiple traumatisme severe. Echipajele medicale au început imediat manevrele de resuscitare, însă, din păcate, bărbatul de aproximativ 40 de ani a fost declarat decedat.

În urma accidentului, traficul a fost blocat pe ambele sensuri de mers în zona producerii evenimentului, pentru intervenția echipajelor și efectuarea cercetărilor.

Polițiștii urmează să stabilească modul în care s-a produs tragedia.

#stirimures #refleqtmedia

PublicitateImagine AQUA CAAImagine Nacele pătrat
Imagine 2026 GIF

Latest articles

Related articles