fbpx
spot_img
spot_img

Hotel Ramada Cluj angajeaza personal hotelier

spot_img
spot_img
spot_img

De citit

spot_img
- Advertisement -

INFO LA TEL 0736301486 sau cv la adresa ioana.racolta@ramadacluj.ro
POSTURI DISPONIBILE:
1. Cameriste hotel – 5 posturi disponibile
Ne dorim persoane harnice, corecte si serioase, care isi doresc un mediu de lucru placut si contract pe termen lung.
Principalele atributii: curatenie in camerele de hotel si bai, dotarea camerei cu cele necesare (prosoape, asternuturi curate etc), completarea si verificarea minibarului
Cerinte: experienta minima in munca, nu e obligatorie experienta in domeniul hotelier
Studii: minim studii medii sau o scoala profesionala
Program de 8 ore pe zi.
Salariu motivant: bonuri de masa in valoare de 220 lei pe luna+decontarea transportului integral
2. Femei de serviciu pe spatiile din hotel – 2 posturi disponibile
Principalele atributii: curatenie in spatiile comune din hotel: restaurante, Sali de conferinte, SPA, birouri.
Program: 12/24, 12/48
Salariu motivant, bonuri de masa in valoare de 220 lei pe luna+decontarea transportului integral+spor de noapte

3. Bellboy (Lucratori Concierge Hotel, curier) – 1 post disponibil
Principalele responsabilitati
– Intampina, conform standardelor hotelului, in mod amabil si profesionist, oaspetii pentru cazare
– Primeste si ajuta oaspetii la transportarea bagajelor din/in camera si parcheaza masinile in parcarea subterana
– Se informeaza permanent asupra actiunilor si activitatilor ce au loc in hotel pentru a informa turistii in legatura cu evenimentele care se desfasoara
– Rezolva prompt si discret diverse situatii particulare sau reclamatii ale clientilor
– Efectueaza diferite comisioane
Cerinte:
-persoana serioasa, responsabila, comunicativa
– Permis de conducere cat. B
– Atentie distributiva
– Abilitatea de a organiza si a identifica activitatile prioritare
– Cunoasterea limbii engleze, nivel conversational
Se ofera: salariu motivant, spor de noaptea, bonuri de masa, decontarea transportului integral de la Turda si Campia Turzii
4. Ospatari, Barmani, Ajutor Ospatar pentru un nou restaurant deschis in incinta hotelului
– deservesc micul dejun, terasa, coffee break-uri, a la carte, room service, SPA
– salariu atractiv, conditii de lucru foarte bune, o masa pe zi, decontarea transportului in comun din Turda si Campia Turzii, integral
5. Receptioneri Hotel – limba engleza este obligatorie, experienta anterioara constituie avantaj
– salariu atractiv, conditii de lucru foarte bune, decontarea transportului in comun din Turda si Campia Turzii, integral

Comentarii

Alte articole

spot_img
spot_img
spot_img

Ultimele știri

Comentarii