spot_img
spot_imgspot_img
DEZVĂLUIRIAndrei, din Câmpia Turzii, este dispărut de mai bine de 4 zile...

Andrei, din Câmpia Turzii, este dispărut de mai bine de 4 zile – părinții lui sunt disperați

Andrei Ionuț Curcă, de 19 ani, din Câmpia Turzii, a dispărut de acasă din 27 martie.

„Eu, soțul meu și băiatul am lucrat în Turda la un patron, care era neplătitor. Ne-am dat demisia toți trei, iar eu și soțul meu ne-am găsit de lucru, în timă ce Andrei nu. Miercuri avea un interviu în Cluj. Eu și soțul eram la lucru și am vorbit cu el dimineața, când mi-a zis că-și face patul. Din acel moment, nu am mai vorbit cu el și avea telefonul închis. Un ultim SMS am primit de la el, în care îmi zicea că pleacă în Anglia. Acela nu era scrisul fiului meu, el nu reacționează așa.”; a spus mama băiatului.

Aceasta s-a adresat organelor de poliție și este disperată din cauză că nu s-a reușit, încă, accesarea convorbirilor telefonice de pe telefonul copilului.

Ba mai mult, după ce i-a spus mamei lui că pleacă în Anglia, a blocat-o pe rețelele de socializare.

„NU și-a luat nicio haină cu el, nici măcat un chilot, ci doar 200 de lei și actele de angajare. Sunt absolut disperată”, spune mama băiatului.

RefleqtMedia a luat legătura cu prietenii acestuia, care ne-au spus că l-au văzut ultima dată săptămâna trecută. Din informațiile obținute de la aceștia, Andrei nu părea abătut sau trist.

Din analiza contului său de facebook, Andrei Curcă pare a fi amator al Fotbalului Australian și, în special, al echipei Brisbane Lions.

Pe de altă parte, tânărul urma cursurile școlii de șofer, dar încă nu susținuse examenul de permis.

Dacă l-ați văzut recent pe Andrei sau aveți detalii despre el, contactați-i familia, la telefon: 0770133753

- Advertisement -spot_img
spot_img

More From RefleqtMedia

In atentia Politiei! O noua afacere cu permise infloreste

Pe retelele de socializare a aparut o "postare", realizata...

De pe „goană”, interlopul Ovidiu Rusu speră la achitare

Deși, în urmă cu patru luni, a fost condamnat...

VIOL la Untold – organizatorii au știut de faptă

Înainte de festival, atât Poliția, cât și Prefectura și...

El este tanarul turdean care a vrut sa-si omoare tatal cu toporul!

Noi detalii ies la iveala despre cazul socant care...

De ce nu se repară podurile de la Tritenii de Jos? Am aflat noi!

În luna iunie a acestui an, o furtună puternică...

EXCLUSIV: Grâul genetic ucrainean

În urmă cu trei săptămâni, în timpul unei discuții...

Iată toate firmele MARI pe care Ciolacu și Ciucă nu le văd

În contextul în care Guvernul competenților și incredibil de...

Apă cu potențial cancerigen lângă Turda

Un loc foarte prietenos cu turiștii s-ar putea dovedi...
- Advertisement -spot_img
spot_img
spot_img
%d bloggers like this: