spot_imgspot_img

Copil de 7 ani ranit la Boldut

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

La data de 26 noiembrie a.c., în jurul orei 08:00, polițiștii au fost sesizați cu privire la producerea unui accident rutier în localitatea Bolduț, comuna Ceanu Mare.

Din primele cercetări efectuate la fața locului, s-a stabilit faptul că un tânăr, de 19 ani, aflat la volanul unui autoturism, ar fi pătruns pe contrasens, din motive care urmează a fi stabilite în cadrul cercetărilor, intrând în coliziune cu un autoturism condus de o femeie în vârstă de 31 de ani.

În urma impactului, trei persoane au necesitat îngrijiri medicale, respectiv femeia de 31 de ani și doi pasageri din autoturismul acesteia, dintre care un minor în vârstă de 7 ani.

Conducătorii auto au fost testați cu aparatul etilotest, rezultatele fiind negative în ambele cazuri.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Related articles

🏆 Legione Câmpia a cucerit rugby-ul feminin!

Cinci luptătoare din Câmpia Turzii, campioane naționale și câștigătoare...

🦅 Vulturii zboară tot mai sus! Lideri neînvinși ai Ligii a 4-a Elite Mureș! 💙🔥

A.F.C. Vulturii Târgu Mureș continuă să domine autoritar Liga...