fbpx
spot_img
HomeLOCURI DE MUNCĂNaceleCLuj angajeaza Tehnician service pentru sediul din Campia Turzii

NaceleCLuj angajeaza Tehnician service pentru sediul din Campia Turzii

- Advertisement -

Esti pasionat de domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor? Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?

Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai un mod de lucru bine structurat, dar pui accent pe eficienta?

Iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Responsabilitati:
– efectueaza operatii de reparare, revizie si intretinere a utilajelor din flota companiei: nacele.
– efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajului
– stabileste necesarul de piese si consumabile
– remediaza defectiunile utilajului
– se asigura de buna functionare a utilajului/echipamentului
– participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie

Profilul candidatului:
– studii tehnice medii sau superioare
– cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
– experienta pe un post similar constituie un avantaj
– disponibilitate deplasari
– permis de conducere categoria B
– spirit practic si organizat.
– atent la detalii, meticulous si efficient

Beneficii:
– mediu de lucru flexibil si modern
– programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
– acces la tehnologii de ultima generatie
– companie recunoscuta la nivel international

Detalii pe www.nacelecluj.ro

Comentarii

- Advertisment -

Citește

“Locul unde oamenii mari devin mici”

0
Astăzi, 20.12.2018, la Școala Gimnazială "Pavel Dan" Tritenii de Jos, s-a desfășurat a III-a Ediție a "Târgului de Crăciun". Devenit o tradiție a școlii, acesta este organizat...

Comentarii