Publicitate

spot_img

Publicitate

spot_img

Elena Daniela MĂNĂILĂ – Primar de Cinci Stele pentru Comuna Tureni

Ieri, la București, implicarea constantă în dezvoltarea mediului rural și activitatea susținută în cadrul Asociației Comunelor din România, dar și pe plan internațional, au fost răsplătite prin acordarea uneia dintre cele mai importante distincții administrative: titlul de „Primar de Cinci Stele”, oferit de conducerea ACoR doamnei primar Elena Daniela MĂNĂILĂ.

Această recunoaștere onorează munca, devotamentul și responsabilitatea asumate față de comunitatea din Tureni și față de valorile satului românesc.

Tot în cursul zilei de ieri, doamna primar a participat la o ședință de lucru, alături de secretarul de la Strasbourg al Comitetului Puterilor Locale, împreună cu delegația care reprezintă Asociația Comunelor din România.

Felicitări pentru această realizare care confirmă încă o dată implicarea activă și profesionalismul administrației locale din Tureni!

Biroul de Presă al Comunei Tureni

Publicitate

spot_img

Publicitate

spot_img

Hot this week

Câmpia Turzii își consolidează poziția pe harta investițiilor strategice

Municipiul Câmpia Turzii face pași importanți în direcția dezvoltării...

Trei suflete salvate din drum: gestul simplu care spune totul despre omenie

Într-o seară obișnuită, pe un drum liniștit din comuna...

MITĂ DE 200 DE LEI PENTRU… NIMIC la Cugir!

Scene incredibile la Cugir, unde un șofer a reușit...

Publicitate

spot_img

Pe aceeași temă

Publicitate

spot_img

RefleqtMedia Știri

Popular Categories

Publicitate

spot_img

Publicitate

spot_img
spot_img