17 C
Turda
Friday, July 22, 2022
spot_img
HomeCluj NewsEchipa lui Alexa mai stă un an la județ! Supporter 2.0 Cluj...

Echipa lui Alexa mai stă un an la județ! Supporter 2.0 Cluj Napoca ratează promovarea

Date:

spot_img
spot_img
- Advertisement -

După egalul de săptămâna trecută, obținut la Iclod, Supporter 2.0 Cluj Napoca se alătură formațiilor cu pretenții, care ratează promovarea în Liga a 3-a la fotbal.

Nici noul Inter Sibiu n-a reușit să obțină mai mult, din dubla manșă cu Olimpia Zărnești.

Regiunea 1, Nord-Est:
Flacăra Erbiceni (Iași) – Viitorul Darabani (Botoșani) 4-1 (0-5 în tur)
Speranţa Răuceşti 
(Neamț) – Juniorul Suceava (Suceava) 1-0 (0-0 în tur)
Rapid Brodoc (Vaslui) – Sportul Oneşti (Bacău) 4-3 (3-3 în tur)

Regiunea 2, Nord-Vest:
CSM Sighetu Marmaţiei (Maramureș) – Rapid Jibou (Sălaj) 2-0 (3-0 în tur)
Silvicultorul Maieru (Bistrița Năsăud) – Viitorul Borș (Bihor) – nu s-a disputat
Victoria Carei
 (Satu Mare) – Supporter 2.0 (Cluj) 3-0 (1-1 în tur)

Regiunea 3, Centru:
CS Gheorgheni (Harghita) – ACS Târgu Mureş (Mureș) 3-6 (1-4 în tur)
Inter Stars Sibiu (Sibiu) – Olimpic Zărneşti (Brașov) 1-2 (1-1 în tur)
CSO Baraolt (Covasna) – CS Universitatea din Alba Iulia (Alba) 1-7 (2-11 în tur)

Regiunea 4, Vest:
CSO Turceni (Gorj) – Phoenix Buziaş (Timiș) 0-2 (0-2 în tur)
Recolta Dănceu (Mehedinți) – ACB Ineu (Arad) 2-6 (0-5 în tur)
Magica Balta Caransebeş 
(Caraș Severin) – Retezatul Hațeg (Hunedoara) 0-0 (1-4 în tur)

Regiunea 5, Sud-Vest:
Cozia Călimăneşti (Vâlcea) – ACS Oltul Curtişoara (Olt) 2-04-2 la lovituri de departajare (1-3 în tur)
Roberto Ziduri 
(Dâmbovița) – Dunărea Turris (Teleorman) 1-1 (0-1 în tur)
CS Rucăr (Argeș) – Dunărea Calafat (Dolj) 1-0 (1-1 în tur)

Regiunea 6, Sud:
CS Amara (Ialomița) – CS Glina (Ilfov) 3-1 (2-3 în tur)
Victoria Adunaţii Copăceni (Giurgiu) – CS Păuleşti (Prahova) 1-3 (1-0 în tur)
CS Dinamo Bucureşti (București) – Venus Independenţa (Călărași) 1-0 (3-2 în tur)

Regiunea 7, Sud-Est:
CSL Victoria Gugeşti (Vrancea) – Voinţa Limpeziş (Buzău) 1-0 (2-5 în tur)
Unirea Braniștea (Galați) – Victoria Traian (Brăila) 4-0 (1-2 în tur)
Gloria Băneasa (Constanța) – Viitorul Murighiol (Tulcea) – nu s-a disputat

Comentarii

- Advertisement -
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
%d bloggers like this: