De la Campia Turzii, spre Viisoara, la volan, fara permis

spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
PublicitateImagine Refleqt MediaImagine ICTI Oficial

La data de 6 octombrie a.c., în jurul orei 23.00, polițiștii Secției 4 Poliție Rurală Câmpia Turzii au depistat un tânăr de 23 de ani, din Cluj-Napoca, care se deplasa cu autoturismul pe DJ150, dinspre municipiul Câmpia Turzii spre localitatea Viișoara, fără a deține permis de conducere.

În cauză cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea unui vehicul fără permis de conducere.

 

 

 

PublicitateImagine AQUA CAA
Imagine 2026 GIF

Latest articles

spot_img

Related articles