spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Căutăm coleg/ă nou pe postul de Asistent Administrativ – Asociația pentru Mobilitate Socială și Educație Democratică angajează Asistent Administrativ

Suntem o echipă dinamică și profesională care, de peste 9 ani ne implicăm activ pentru a face comunitatea un loc mai bun. Pentru a reuși să creștem impactul pe care îl avem în comunitate, căutăm un Asistent Administrativ care să se alăture echipei noastre.

Ce competențe trebuie să ai?

*Competențe digitale (TIC)

*Lucru în echipă

*Abilități bune de comunicare

*Managementul timpului și organizare

*Motivație, flexibilitate și adaptabilitate

*Cunoștințe de limba engleză (mediu-avansat) (Nu este obligatoriu, dar constituie un avantaj)

Descrierea postului

*Oferă suport administrativ echipei prin coordonarea fluxului documentelor (primire, înregistrare, arhivare etc.)

*Oferă asistență în pregătirea evenimentelor

*Participă activ la ședințele de lucru ale echipei, asigurând buna desfășurare a părții administrative

*Participă la realizarea achizițiilor, documentelor justificative ale proiectelor

*gestionarea bazei de date cu contactele și realizarea corespondenței cu colaboratorii

Salariu: Nivelul de salarizare va fi discutat la interviu (va depinde de experiența și expertiza ta specifică)

Program: un #mega_avantaj al poziției este că programul e flexibil și se discută la interviu!

Cum aplici?

Îți dorești să ni te alături? Atunci trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail mobilitatesociala@gmail.com până la data de 01.09.2023 – ora 19:00 și hai să ne cunoaștem!

spot_img
spot_img
spot_img