Masina vandalizata la Mihai Viteazu

spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
PublicitateImagine Refleqt MediaImagine ICTI Oficial

De mai multe zile, un autoturism lasat de izbeliste in comuna Mihai Viteazu a devenit “opera artistilor urbani”.

De la o zi, la alta, starea masinii se degradeaza, insa nici proprietarul, nici autoritatile nu par a lua nici o masura.

Daca il cunoasteti  pe proprietar, ziceti-i ca i se ducr masina de rapa!

PublicitateImagine AQUA CAA
Imagine 2026 GIF

Latest articles

spot_img

Related articles