Andra este una dintre puținele vedete din România care știe să fie sexi, fără a fi obscenă și să-și arate formele voluptoase, păstrând totodată un aspect elegant, decent și educat.
Andra și Elena Gheorghe au fost principalele atracții la o gală modena: ținutele alese le-au transformat în cele mai admirate vedete ale serii.

Cele două artiste au fost surprinse de sora Elenei Gheorghe, Ana Pârvulescu, etalându-și rochiile impresionante. Ambele au ales ținute negre, elegante, cu șliț adânc, care le-au pus picioarele în valoare.
“Voci știu că aveți… și încă ce voci! Picioarle la control! Perfecte fetele!”, a scris Ana Pârvulescu într-un story pe Instagram.
Rochia Andrei a avut un decolteu sexy, în vreme ce cea purtată de Elena Gheorghe a avut un umăr gol.
Deși considerată printre cele mai sexy femei din România, Andra nu a pozat niciodată în reviste pentru bărbați și nu s-a afișat niciodată într-un mod indecent pe rețelele de socializare!












