spot_imgspot_img

Răzvan Ciortea și Alexandru Cordoș, alături de noul președinte PSD Huedin

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Sâmbătă, 02.04.2022 a avut loc ședința Biroului Local PSD Huedin ,unde la numirea domnului președinte al Organizației Județene PSD Cluj domnul Alexandru Cordos și cu votul în unanimitate al membrilor biroului a fost aleasă în funcția de președinte interimar doamna Oana Goga.

Numirea unui om tânăr, dornic de muncă, capabil să adune în jurul lui social-democrații din Huedin, vine în continuarea procesului de reformare a PSD Cluj, proces inițiat de președintele Alexandru Cordoș încă de la finele anului 2020.

”Sunt convins că inițiativele președintelui Alexandru Cordoș legate de revitalizarea activității organizațiilor locale PSD Cluj, precum și numirea de oameni competenți în funcțiile de conducere a acestora, înseamnă că social-democrația clujeană a pornit-o pe o altă cale. Cu siguranță e calea potrivită pentru o cât mai bună reprezentare a intereselor și problemelor clujenilor.


Felicitări, Oana Goga pentru numirea în funcția de președinte a organizației PSD Huedin!
Succes, Oana Goga! Alături de președintele, Alexandru Cordoș!” a declarat Suprefectul de Cluj, Răzvan Ciortea cu ocazia numirii în funcția de președinte interimar a PSD Huedin.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Related articles

🏆 Legione Câmpia a cucerit rugby-ul feminin!

Cinci luptătoare din Câmpia Turzii, campioane naționale și câștigătoare...

🦅 Vulturii zboară tot mai sus! Lideri neînvinși ai Ligii a 4-a Elite Mureș! 💙🔥

A.F.C. Vulturii Târgu Mureș continuă să domine autoritar Liga...