spot_img

CSM Campia Turzii, la a 5-a infrangere din tot atatea posibile

- Publicitate -
spot_img

Dupa ce, in pauza competitionala si-au angajat antrenor si director cu nume, despre care gurile rele afirma ca ar incasa 1000 euro salarii pe luna, dar si preparator fizic, CSM Campia Turzii se face de rusine, ajungand la a 5-a infrangere consecutiva.

De aceasta data, galben-albastri au picat prada unei echipe mici, fara valoare sau pretentii, Somesul Gilau.

Elevii lui Andrei Pintilie au rezistat doar o repriza in meciul de la Gilau, pauza prinzand cele doua echipe la egalitate, 1-1.

In repriza secunda, CSM-istii au cazut fizic, golul infrangerii venind ca un lucru normal.

In aceste conditii, in care dupa 5 etape, echipa a marcat doar 4 goluri si a incasat prea multe, este logic ca oamenii de fotbal sa se intrebe… de ce au venit fratii Pintilie la echipa?