🏡 88 de proiecte pentru Turda depuse de cetățeni prin intermediul platformei Turdadecide.ro❗️

✅ Turdadecide.ro, platforma prin care toți cetățenii Turzii pot propune idei și soluții sub formă de proiecte pentru a crește calitatea vieții din orașul nostru, a încheiat în data de 15 martie 2019 prima sesiune de depunere a proiectelor.

Am convingerea că proiectul Turda Decide va contribui la revigorarea și îmbunătățirea calității vieții în orașul nostru. De asemenea, sper ca acesta să fie perceput ca un exemplu civic de implicare activă a noastră, a tuturor, pentru că Turda este orașul nostru, al tuturor! #bugetareparticipativăTurda #TurdaDecide

✔️Mai multe detalii puteți găsi aici: http://primariaturda.ro/88-de-proiecte-pentru-turda-depuse-de-cetateni-prin-intermediul-platformei-turdadecide-ro/

RefleqtMedia pe rețelele de socializare
error