Iată componența seriei și programul echipei CS Ocna Mureș în Liga a III-a • RefleqtMedia

Iată componența seriei și programul echipei CS Ocna Mureș în Liga a III-a

Iată componența seriei și programul echipei CS Ocna Mureș în Liga a III-a

Vineri 17 august 2018, la Casa Fotbalului din București s-au tras la sorți seriile și programele Ligii a III-a la fotbal. Echipa CS Ocna Mureș, proaspăt promovată, va evolua în seria a IV-a din Liga a III-a, alături de următoarele echipe: ACS Dumbrăviţa CS Crişul Chişineu-Criş CS Hunedoara CS Ocna Mureş CSM Şcolar Reşiţa CS

Vineri 17 august 2018, la Casa Fotbalului din București s-au tras la sorți seriile și programele Ligii a III-a la fotbal.

Echipa CS Ocna Mureș, proaspăt promovată, va evolua în seria a IV-a din Liga a III-a, alături de următoarele echipe:

ACS Dumbrăviţa
CS Crişul Chişineu-Criş
CS Hunedoara
CS Ocna Mureş
CSM Şcolar Reşiţa
CS Naţional Sebiş
CSM Lugoj
ACF Metalurgistul Cugir 1939
ACS Industria Galda
CS Şoimii Lipova
AFC Unirea 1924
CNS Cetate Deva
CSC Ghiroda și Giarmata Vii
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
ACS FC Avrig
CS Millenium Giarmata

Primul meci al echipei CS Ocna Mureș va avea loc sâmbătă, 25 august, în compania formației CNS Cetate Deva, pe terenul Soda din Ocna Mureș.

Iată programul echipei:

Etapa 1
CS OCNA MUREŞ – CNS CETATE DEVA
CS ŞOIMII LIPOVA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
ACS DUMBRĂVIŢA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
ACS INDUSTRIA GALDA – ACS FC AVRIG
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
CSM LUGOJ – AFC UNIREA 1924
CS HUNEDOARA – CS MILLENIUM GIARMATA

Etapa 2
CNS CETATE DEVA – CS MILLENIUM GIARMATA
AFC UNIREA 1924 – CS HUNEDOARA
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – CSM LUGOJ
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ
ACS FC AVRIG – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – ACS INDUSTRIA GALDA
CS NAŢIONAL SEBIŞ – ACS DUMBRĂVIŢA
CS OCNA MUREŞ – CS ŞOIMII LIPOVA

Etapa 3
CS ŞOIMII LIPOVA – CNS CETATE DEVA
ACS DUMBRĂVIŢA – CS OCNA MUREŞ
ACS INDUSTRIA GALDA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – ACS FC AVRIG
CSM LUGOJ – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
CS HUNEDOARA – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
CS MILLENIUM GIARMATA – AFC UNIREA 1924

Etapa 4
CNS CETATE DEVA – AFC UNIREA 1924
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – CS MILLENIUM GIARMATA
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – CS HUNEDOARA
ACS FC AVRIG – CSM LUGOJ
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ
CS NAŢIONAL SEBIŞ – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
CS OCNA MUREŞ – ACS INDUSTRIA GALDA
CS ŞOIMII LIPOVA – ACS DUMBRĂVIŢA

Etapa 5
ACS DUMBRĂVIŢA – CNS CETATE DEVA
ACS INDUSTRIA GALDA – CS ŞOIMII LIPOVA
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS OCNA MUREŞ
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – CS NAŢIONAL SEBIŞ
CSM LUGOJ – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
CS HUNEDOARA – ACS FC AVRIG
CS MILLENIUM GIARMATA – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
AFC UNIREA 1924 – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939

Etapa 6
CNS CETATE DEVA – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – AFC UNIREA 1924
ACS FC AVRIG – CS MILLENIUM GIARMATA
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS HUNEDOARA
CS NAŢIONAL SEBIŞ – CSM LUGOJ
CS OCNA MUREŞ – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ
CS ŞOIMII LIPOVA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
ACS DUMBRĂVIŢA – ACS INDUSTRIA GALDA

Etapa 7
ACS INDUSTRIA GALDA – CNS CETATE DEVA
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – ACS DUMBRĂVIŢA
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – CS ŞOIMII LIPOVA
CSM LUGOJ – CS OCNA MUREŞ
CS HUNEDOARA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
CS MILLENIUM GIARMATA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
AFC UNIREA 1924 – ACS FC AVRIG
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – CSM ŞCOLAR REŞIŢA

Etapa 8
CNS CETATE DEVA – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
ACS FC AVRIG – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – AFC UNIREA 1924
CS NAŢIONAL SEBIŞ – CS MILLENIUM GIARMATA
CS OCNA MUREŞ – CS HUNEDOARA
CS ŞOIMII LIPOVA – CSM LUGOJ
ACS DUMBRĂVIŢA – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ
ACS INDUSTRIA GALDA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

Etapa 9
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CNS CETATE DEVA
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – ACS INDUSTRIA GALDA
CSM LUGOJ – ACS DUMBRĂVIŢA
CS HUNEDOARA – CS ŞOIMII LIPOVA
CS MILLENIUM GIARMATA – CS OCNA MUREŞ
AFC UNIREA 1924 – CS NAŢIONAL SEBIŞ
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – ACS FC AVRIG

Etapa 10
CNS CETATE DEVA – ACS FC AVRIG
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
CS NAŢIONAL SEBIŞ – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
CS OCNA MUREŞ – AFC UNIREA 1924
CS ŞOIMII LIPOVA – CS MILLENIUM GIARMATA
ACS DUMBRĂVIŢA – CS HUNEDOARA
ACS INDUSTRIA GALDA – CSM LUGOJ
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ

Etapa 11
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – CNS CETATE DEVA
CSM LUGOJ – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
CS HUNEDOARA – ACS INDUSTRIA GALDA
CS MILLENIUM GIARMATA – ACS DUMBRĂVIŢA
AFC UNIREA 1924 – CS ŞOIMII LIPOVA
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – CS OCNA MUREŞ
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
ACS FC AVRIG – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

Etapa 12
CNS CETATE DEVA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
CS NAŢIONAL SEBIŞ – ACS FC AVRIG
CS OCNA MUREŞ – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
CS ŞOIMII LIPOVA – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
ACS DUMBRĂVIŢA – AFC UNIREA 1924
ACS INDUSTRIA GALDA – CS MILLENIUM GIARMATA
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS HUNEDOARA
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – CSM LUGOJ

Etapa 13
CSM LUGOJ – CNS CETATE DEVA
CS HUNEDOARA – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ
CS MILLENIUM GIARMATA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
AFC UNIREA 1924 – ACS INDUSTRIA GALDA
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – ACS DUMBRĂVIŢA
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – CS ŞOIMII LIPOVA
ACS FC AVRIG – CS OCNA MUREŞ
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS NAŢIONAL SEBIŞ

Etapa 14
CNS CETATE DEVA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
CS OCNA MUREŞ – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII
CS ŞOIMII LIPOVA – ACS FC AVRIG
ACS DUMBRĂVIŢA – CSM ŞCOLAR REŞIŢA
ACS INDUSTRIA GALDA – ACF METALURGISTUL CUGIR 1939
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – AFC UNIREA 1924
CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ – CS MILLENIUM GIARMATA
CSM LUGOJ – CS HUNEDOARA

Etapa 15
CS HUNEDOARA – CNS CETATE DEVA
CS MILLENIUM GIARMATA – CSM LUGOJ
AFC UNIREA 1924 – CS CRIŞUL CHIŞINEU-CRIŞ
ACF METALURGISTUL CUGIR 1939 – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
CSM ŞCOLAR REŞIŢA – ACS INDUSTRIA GALDA
ACS FC AVRIG – ACS DUMBRĂVIŢA
CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS ŞOIMII LIPOVA
CS NAŢIONAL SEBIŞ – CS OCNA MUREŞ

sursa foto: ZiarulUnirea.ro

Socializează cu RefleqtMedia
RefleqtMedia
ADMINISTRATOR
PROFILE

RefleqtMedia Știri

Vremea la Turda

TURDA WEATHER

Vremea la Luduș

LUDUȘ WEATHER

Vremea la Aiud

AIUD WEATHER

Curs Valutar

Rezultate Liga 1

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

Socializează cu RefleqtMedia